Чергова сесія Мамаївської сільської ради

Дата: 17.09.2021 11:58

16.09.2021 року у приміщенні Будинку культури с. Мамаївці відбулася VIІ  сесія VIII скликання Мамаївської сільської ради.
У роботі сесії взяли участь 21 депутат, сільський голова та секретар Мамаївської сільської ради. Розглядалися питання порядку денного, які попередньо були обговорені на засіданні постійних комісій сільської ради.
На розгляд сесії виносились важливі питання, в основному більшість питань стосувалися сфери землекористування.

В результаті плідної роботи та взаємодії депутатського корпусу майже по кожному з питань прийнято відповідне рішення. Деякі питання порядку денного було винесено на доопрацювання, тож були рішення неприйняті депутатами на цій черговій сесії.  Робота сесії тривала близько 6 годин.

На завершення Мамаївський сільський голова Наталія Катрюк подякувала усім за роботу та оголосила про закриття сесії.