ПРИВІТАННЯ З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Дата: 25.09.2021 12:14

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Мамаївської територіальної громади!

26 вересня вихователі та працівники дошкільних установ відзначають День дошкілля. У цей осінній святковий день прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Завдяки вашій відданості професії та наполегливій праці у всіх закладах дошкільної освіти нашої громади створені комфорт, затишок та приємна атмосфера. Від мудрості керівника закладу дошкільної освіти, педагогічної майстерності, уваги, розуміння вихователів та їх помічників, допомоги батьків, турботи обслуговуючого персоналу залежить подальша доля кожного вихованця, їх щасливе дитинство.

Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров'я.  Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Та ви вмієте знайти підхід до кожного малюка, розкрити  в них таланти та творчі здібності. Батьки щоранку приводять до вас діток, довіряючи вам найцінніше та завдяки вашій турботі можуть бути спокійні за своїх дітей.

Дякуємо за щоденну працю, любов і турботу до дітей, віддане служіння нелегкій справі та високий професіоналізм.

Зичимо Вам міцного здоров'я, щастя, добра та натхнення. Щоб життя було сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних. Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії.

Голова Мамаївської територіальної громади

Наталія КАТРЮК

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

Мамаївської сільської ради