ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Дата: 01.10.2021 12:03

Шановні освітяни Мамаївської громади!

Вітаємо Вас із професійним святом -  Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у країну знань, науки, мудрості.

Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, освічених, талановитих громадян нашої країни. Адже освіченість нації являється запорукою розвитку та процвітання держави.

Ви несете добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Саме Ви, педагоги, щодня стоїте перед сотнями допитливих дитячих очей, навчаєте їх мислити, дізнаватися все більше нового,  успішно крокувати сходинками знань. Саме до Вас йдуть із проблемами та радощами наші діти.

Тож, прийміть найщиріші вітання, шановні вчителі, вихователі, тернери, педагоги мистецьких закладів, працівники освітянської ниви нашої громади!

Висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей! За професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі!

Дякуємо вам, що в такий нелегкий час, пандемії ви гідно несете почесне звання «вчитель» та оперативно, освоївши нові методики викладання, в умовах дистанційного навчання допомагаєте дітям безперешкодно отримувати нові знання.

Бажаємо  Вам міцного здоров’я, миру та добробуту у ваших сім’ях, натхнення та віри у щасливе майбутнє. Успіхів у благородній педагогічній діяльності, цікавих ідей, творчої енергії, любові та пошани від ваших учнів!

Низький уклін Вам, дорогі педагоги!

З глибокою повагою

сільський голова Мамаївської територіальної громади Наталія КАТРЮК

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

Мамаївської сільської ради Руслана РАВЛЮК