Відбулася апаратна нарада Мамаївської сільської ради

Дата: 11.10.2021 17:20

Відбулась чергова апаратна нарада Мамаївської сільської ради

Сьогодні, 11 жовтня 2021 року в залі засідань Мамаївської сільської ради під керівництвом сільського голови Наталії Катрюк відбулась робоча апаратна нарада за участі заступника голови, секретаря ради, керівників структурних підрозділів та завідувачів секторів. Серед присутніх на зустрічі була також директор ТОВ «Мак-Медик» Леся Гаврилюк.
На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життєдіяльності громади, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, фінансів та благоустрою.
Питанням житлово-комунального господарства, приділялась основна увага на нараді, зокрема готовність закладів освіти до опалювального періоду та вже запуск тепла в дошкільних навчальних закладах, освітлення вулиць населених пунктів громади.
Серед питань, які також були розглянуті на робочій зустрічі:
- про підготовку та організацію проведення Дня Захисника України, зустріч-вшанування учасників АТО в усіх старостинських округах громади;
- про засідання виконавчого комітету 13.10.2021 року  та про роботу VIII чергової сесії, яка відбудеться 29 жовтня в п’ятницю і інші питання.