Привітання голови Мамаївської територіальної громади з Днем захисника України

Дата: 14.10.2021 12:18

Шановні воїни, захисники незалежної України!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди потрійного свята: дня  Українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці, державного свята - Дня захисника України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже вони поєднали в собі символ віри, нездоланності духу та символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
Найцінніше, що є в нашому житті - це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє.

Схиляємо голови перед подвигом захисників, низько вклоняємося тим, хто обрав життя військовослужбовця, усвідомлюючи суть і зміст цієї нелегкої повсякденної ноші, розуміючи усю вагомість і тяжкість професії.
    У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Дорогі захисники! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною! Бажаємо вам і членам ваших родин міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі.

Слава героям-захисникам України!

З повагою голова Мамаївської територіальної громади
Наталія Катрюк