До уваги жителів громади!

Дата: 20.10.2021 10:34

Шановні громадяни!

З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території громади, нагадуємо, про проведення особистих прийомів громадян керівництвом Мамаївської сільської ради у чітко визначені дні.

Громадянам, які мають бажання звернутись до сільської ради, прохання звертатись лише у дні прийому, згідно визначеного графіку (додається).

Також, для зручності можна скористатися наступними послугами для передачі вашого звернення:

• на поштову адресу: 59343, Чернівецька обл., Кіцманський р-н, с. Мамаївці, вул. Шевченка, буд. 156;
  • на електронну адресу: sekretarmamaj@gmail.com ;
  • за допомогою форми зворотного зв’язку, яка розміщена на офіційному веб-сайті Мамаївської громади;
  • усно, за телефонними номерами.

Просимо відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я інших, відвідувати установу ради лише за нагальної потреби!

Всю необхідну інформацію (графік прийому громадян, контактні номери телефонів працівників ради) ви знайдете на офіційному сайті громади.

Дякуємо за розуміння!
Бережіть себе!