Новини громади: Капітальний ремонт мосту в селі Глиниця та проблеми з якими зіткнулися місцеві жителі одразу після перекриття

Дата: 27.10.2021 11:09

Фото без описуЯк і передбачалося, вчора в селі Глиниця відбулася зустріч,на якій були присутні голова Мамаївської громади НАТАЛІЯ КАТРЮК, начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області ІГОР ГАХ,керівник підрядної організації,яка виконує будівельні роботи,працівники Патрульної поліції, старости прилеглих населених пунктів та депутати Мамаївської сільської ради.

Необхідно організувати проїзд одним із напрямів,який зазначений на схемі об‘їзду та пролягає через села Біла, Стрілецький Кут,Ревне,адже недопустимим є проїзд цими шляхами великоваговим транспортом.

Небезпека зсуву дороги (напрям через с. Біла), затори, велика швидкість та інтенсивність руху, проблеми з маршрутними перевезеннями - проблеми на які скаржаться місцеві жителі.

Що, першочергово,необхідно зробити:
1) Встановлення попереджувальних, обмежувальних, інформаційних дорожніх знаків.
2) Забезпечення постів патрульної та національної поліції для контролю за рухом транспорту, дотриманням схеми об‘їзду.
3) Полив доріг (під час безперервного руху на дорогах стоять стовпи пилюки).

За словами начальника Служби автомобільних доріг Ігора Гаха, підрядник забезпечить полив стільки скільки необіхідно, обіцяють якнайшвидше доставити та встановити дорожні знаки та, найголовніше, провести ремонт аварійних місць дороги через зазначені села,адже там частина шляху в жахливому стані,відбуваються зсуви дороги.

Одразу після зустрічі сільський голова скликала термінову нараду з старостами та перевізниками аби врегулювати роботу пасажирських перевезень, узгодити маршрути.

Відео-матеріал найближчим часом можна буде переглянути на ютуб каналі громади за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=oSMKpVjDLLU