Відкрито пам’ятний знак воїнам ОУН Кіцманщини в Мамаївцях

Дата: 04.11.2021 08:24

3 листопада в селі Мамаївці на вулиці Кобилянській, поруч з каплицею встановили пам’ятний знак 4-м воїнам ОУН-УПА.

Загинули за Вільну Україну

Кантемір Василь Миколайович
Шупеня Іван Миколайович
Федоряк Георгій Степанович
Майданський Костянтин Дмитрович

Участь в урочистостях з нагоди відкриття пам`ятника взяли члени організації «Націоналісти Буковини», священники Православної церкви України, сільська влада, місцеві жителі, родичі загиблих воїнів.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв України. Пам'ятний знак освятив Митрофорний протоієрей Іоан Чокалюк.

Мамаївський сільський голова Наталія Миколаївна Катрюк вручила подяки головним ініціаторам даного заходу: Вершигорі Сергію, Щербатюк Ользі та Савчуку Юрію.

Пам’ятник спорудили за кошти місцевих меценатів, підприємців. Окрема подяка усім, хто долучився та приймав участь у встановленні даного пам’ятного знаку, зокрема: Вершигорі Сергію; Щербатюк Ользі; Савчуку Віктору; козакам Мамаївського куреня; членам ГО «Націоналісти Буковини»: Гобі Андрію, Рождєственському Євгену; Глібці Василю; Максимюку Миколі; Руснаку Роману; Завадюку Павлу; Савчук Ользі; Савчуку Юрію; Маковійчуку Івану; Угринюку Віталію; Калинюку Василю; Чекалюку Михайлу; Гаврищуку Василю.

Вчорашній захід - увіковічнення світлої пам'яті героїв, котрі віддали життя за вільну Україну.
Воїни Української повстанської армії є символом свободи, боротьби і назавжди їх героїзм залишиться у нашій пам’яті. Адже хто не пам’ятає свого минулого той не вартий майбутнього.