Проведено нараду щодо епідемічної ситуації захворюваності на COVID-19 та стану вакцинації населення громади

Дата: 05.11.2021 10:50

Ситуацію зі зростанням рівня захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19, дотримання карантинних та протиепідемічних заходів, питання організації роботи пунктів щеплень та стану вакцинації населення громади обговорили учасники наради, що відбулася 4 листопада 2021 року під керівництвом голови Мамаївської сільської ради Наталії Катрюк.

Участь у нараді взяли: завідувач Кіцманського відділу Чернівецької районної філії ДУ «ЧОЦКПХ МОЗ України» Юрій Водянчук, радник патронатної служби Чернівецької РДА Микола Грінка, радник патронатної служби Чернівецької РДА Надія Попович, керівниця ТОВ «Мак-Медик» Леся Гаврилюк, заступники сільського голови, старости округів, соціальні працівники.

Виступаючі зазначали, що щеплення - це насамперед справа добровільна, але необхідна.
На сьогоднішній день ситуація щодо вакцинації населення громади склалася наступним чином. На території обслуговування ТОВ «Мак-Медик» вакциновано більше 20% загальної кількості населення.

«Усвідомлення нагальної необхідності щеплень, наша спільна наполеглива робота в цьому напрямку дасть можливість зменшити важкість перебігу хвороби, а в подальшому і подолати цей недуг COVID-19. Лише вакцинувавшись, ми зможемо створити колективний імунітет. На даний час для жителів територіальної громади доступними всі види вакцин. Вони є ефективними та безпечними у боротьбі з коронавірусом. Тож необхідно вести роз’яснювальну роботу серед населення, розвіювати усі міфи та фейки щодо вакцинації»- наголошувала директорка ТОВ «Мак-Медик» Леся Гаврилюк.