ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 12.11.2021 15:05

Повідомляємо, що РІШЕННЯМ VІII сесії VІII скликання Мамаївської сільської ради від 29 жовтня 2021 року №1107-8/21 затверджено проєкт Статуту Мамаївської територіальної громади.

Ознайомитись із проєктом статуту можна на сайті Мамаївської громади в розділі "Наша громада".

В 30-ти денний термін приймаються усі пропозиції щодо внесення змін та доповнень до Статуту, відповідно до Закону України «Про звернення громадян» від  02.10.1996р. № 393/96-ВР.

Свої пропозиції ви можете надіслати в письмовій формі на офіційну електронну адресу Мамаївської сільської ради sekretarmamaj@gmail.com або надати особисто за адресою с. Мамаївці, вул. Шевченка, 156, кабінет №7.