З 13 листопада 2021 року розпочалися Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів.

Дата: 14.11.2021 09:50

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 12.10.2021 № 312 «Про організаційне забезпечення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 н.р.» Мамаївський ЗЗСО І – ІІІ ст. визнано локаційним пунктом, у якому будуть відбуватися учнівські олімпіади.

13.11.2021 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. В інтелектуальних змаганнях взяли участь 18 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Мамаївської та Брусницької  територіальних громад.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся професор кафедри міжнародних відносин історичного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича - Михайло Чучко, а начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Мамаївської сільської ради Руслана Равлюк налаштувала учасників на плідну працю та побажала всім успіху.

Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії в Мамаївському локаційному пункті

Остаточні результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії в Мамаївському локаційному пункті