Вітання з Днем Збройних сил України!

Дата: 06.12.2021 14:42

Шановні військовослужбовці, захисники України! Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України!

Сьогодні ми вшановуємо людей, які присвятили себе високій місії - захищати свою землю. Які щодня, незалежно від пори року чи часу доби, боронять країну на передовій, охороняють її кордони.

Це величне свято - данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Вічна їм слава!

Збройні сили України - це армія відважних захисників та захисниць, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Впевнена, що Україна переможе в усіх протистояннях, бо має силу нескорених.

Шановні воїни! Дякуємо вам за вірність присязі, мужність, надійність і силу духу. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями.  Ви - опора держави. Спокій наших домівок - у ваших надійних, сильних руках.

Зичу кожному з вас міцного здоров’я, добра, злагоди та щастя! Нехай Ваші сила та мужність завжди живляться любов'ю та підтримкою близьких та рідних. Божого Благословіння! Бережіть себе і будьте здоровими!

Миру і спoкoю українській землі!

З глибокою повагою і вдячністю

Голова Мамаївської територіальної громади                                          Наталія Катрюк