Вітання з ювілеєм!

Дата: 16.12.2021 12:30

У грудні святкувала свій 90-річний ювілей жителька села Мамаївці Аделя Василівна Микулинська

13 грудня, в день свого народження, на свято Андрія пані Аделя відвідала Святопокровську церкву, де в присутності всіх своїх родичів 90-річну іменинницю сповідав та причастив отець Іоан Чекалюк. Все життя пані Аделя з покійним чоловіком були глибоко віруючими людьми.

Юність Аделі Василівни припала на нелегкі воєнні та повоєнні часи. Життя її сім’ї, як і більшості людей того часу було дуже тяжким. З ранніх років батьки - Василь Степанович та Марія Василівна Борисюки залучали до роботи Аделю та її брата Дмитра, який помер у юному віці.

У голодному 1947 році дівчина Аделя вийшла заміж за місцевого парубка Іллю Васильовича Микулинського, який працював механіком зв’язку на залізниці. У щасливому шлюбі виростили та виховали дочку Наталію та сина Володимира. Аделя Василівна має люблячих трьох онуків та трьох правнуків, чуйних зятя та невістку.

Ювілярку привітали з поважним ювілеєм голова Мамаївської ТГ Наталія Катрюк, начальник відділу організаційно-кадрової роботи Ігор Онуфрійчук, спеціаліст оргвідділу Юрій Яковишин, член виконавчого комітету Іван Янко та голова ради ветеранів Мамаївської громади Омелян Дементійович Глібка.

Ветеранка війни і праці Аделя Микулинська була дуже рада гостям та вдячна керівництву громади за вітання та подарунки.

Найщиріші побажання Аделі Василівні! Ще не один рік в здоров’ї, достатку та щасті прожити. Радіти дітям, онукам та правнукам, передавати свою життєву мудрість новому поколінню. Многая літа! Божої Благодаті!

Голова ради ветеранів Мамаївської громади

О.Д. Глібка