Про стан захворюваності на COVID- 19 в громаді

Дата: 24.01.2022 16:07

Шановні громадяни!Повідомляємо вам,що на сьогодні стан епідемічної ситуації на території нашої громади - КРИТИЧНИЙ!
Щодня кількість хворих стрімко зростає!

Починаючи з 9:00 сьогодні уже відібрано близько 200 мазків та кількість пацієнтів, у яких є симптоми зараження  та потрібно здати ПЛР-тест постійно збільшується!

Просимо вас з розумінням поставитися до даної проблеми!
Тим хто здав тест необхідно ізолюватися, не контактувати з людьми та чекати результату вдома!
Якщо результат - негативний, але є ознаки захворювання, не варто квапитися, краще долікуйтесь, адже 1,2 день захворювання  тест ПЛР може бути негативним, а вірус проходить інкубаційний період.
Тож будьте виваженими, терплячими та спокійними!

Симптоми на які слід негайно звернути увагу та звернутися до лікаря:
- біль у горлі, закладений ніс, зміна голосу, загальна слабкість, навіть при відсутності підвищення температури тіла!!!

Якщо лікар не відповідає на телефонний дзвінок одразу, він обов’язково вам передзвонить!!! Адже щодня ведеться паралельний прийом пацієнтів, тому не завжди лікарі можуть одразу бути з вами на зв'язку! Не панікуйте! Дякуємо за ваше розуміння!

Наразі серед лікарів теж є хворі, які знаходяться на лікарняному.
Якщо ваш лікар на лікарняному, вам нададуть допомогу інші лікарі!

На території нашої громади близько 520 підтверджених випадків захворювання на Covid-19.

Для того, щоб уберегти себе від зараження та знизити рівень захворюваності, необхідно:
- усім носити маски;
- у разі поганого самопочуття ізолюватися та не контактувати з людьми;
- часто мити руки з милом.
Пам'ятайте, убезпечивши себе ви захищаєте здоров'я ваших близьких, родичів похилого віку, ваших дітей! Бережіть себе та будьте свідомими!

Нагадуємо,щоб отримати ліки по програмах "Пільговий рецепт" та "Доступні ліки" вам необхідно, спершу, зетелефонувати лікарю, далі рецепт для вас підготують та ви напротязі декількох хвилин отримаєте його. Такі заходи потрібні для того, щоб вам не затримуватися, не відвідувати зайвий раз амбулаторій, зменшити можливість контакту з хворими пацієнтами.

Надалі будемо працювати в телефонному режимі! Якщо у вас виникають питання - телефонуйте та ми, обов'язково, вам допоможемо!
ВАЖЛИВО! Просимо не займатися самолікуванням, без консультації лікаря не вживати антибіотики, адже при даній формі ковід, вони можуть нашкодити.

За прогнозами пік захворюваності припадає на 20 ЛЮТОГО! Тож будьте обережними! Ми самі не зупинимо хворобу, але разом можемо призупинити її швидке розповсюдження! Усім бажаємо терпіння та міцного здоров'я!

Інформація надана ТОВ "Мак-Медик"