Дистанційне навчання для школярів продовжили ще на тиждень!

Дата: 05.02.2022 23:50

Онлайн-заняття триватимуть до 11 ЛЮТОГО.

Відповідне рішення під час свого засідання на минулому тижні ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через високу захворюваність на коронавірус серед дітей.

На черговому засіданні комісії ТЕБ та НС Мамаївської сільської ради, яке відбулося 03.02.2022 року, з урахуванням складної епідемічної ситуації, дистанційну форму навчання вирішили продовжити учням 1-11 класів закладів загальної середньої освіти, Мамаївської музичної школи ім.Д.Гнатюка, Мамаївської ДЮСШ, Мамаївської художньої школи терміном на один тиждень з 07.02.2022 року (з протоколом засідання можна ознайомитися на нашому офіційному сайті).

Тож, бажаємо діткам, вчителям та батькам терпіння, сил, наснаги, успішного навчання та міцного здоров’я!