Вітання з ювілеєм!

Дата: 18.02.2022 10:41

15 лютого святкувала своє 90-річчя жителька села Мамаївці - Дарія Миколаївна Ковалюк!
90 років - це поважний ювілей та визначна життєва дата, подарована Богом для набуття мудрості, створення родини, виховання дітей та праці на благо держави.

В цей день з подарунками привітати іменинницю завітали - голова Мамаївської громади Наталія Катрюк, заступник сільського голови Микола Бучацький та начальник відділу організаційно-кадрової роботи сільської ради Ігор Онуфрійчук.
Дарія Миколаївна гостинно та радісно зустріли поважних гостей. Розчулена увагою до себе, щиро дякувала за вітання й дарунки.

Пані Дарія народилась і виросла в селі Мамаївці, де й проживає нині. Все своє трудове життя присвятила учням, дарувала свої знання, навчала, виховувала любов до рідної мови, працюючи вчителем української мови та літератури у місцевій школі.
Після виходу на пенсію захопилася вишиванням та стала майстринею-вишивальницею в своєму селі. Одягнула всю свою велику родину у сорочки, які вишила з любов’ю своїми руками.
Незважаючи на свій поважний вік, окрім рукоділля, любить читати книги, щодня згадує вірші Шевченка…
Пані Дарія живе і радіє кожному дню, даруючи своїй родині любов, тепло та передаючи життєвий досвід.
Мудра, інтелегента, освічена, працьовита, співчутлива, добродушна жінка - Дарія Миколаївна Ковалюк.

Наталія Катрюк  звернулася до ювілярки зі щирими словами вітання та подяки за невтомну працю, життєву стійкість та мудрість: «Бажаємо Вам та Вашій великій родині міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя, адже довгожителі - це історія нашого краю з життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламними рисами характеру.
І нехай Господь дарує можливість зустріти ще не один день народження в колі найближчих та найрідніших з усмішкою, наснагою та оптимізмом».