Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 25.05.2022 15:45

Фото без опису24 травня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням голови Мамаївської сільської ради Наталія КАТРЮК.
На порядок денний для обговорення та прийняття відповідних рішень виносились питання фінансового, господарського та соціального характеру.

Серед основних питань порядку денного, які були розглянуті членами виконкому:
- Внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік.
- Організація оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку влітку 2022 року.
- Підсумки виконання заходів благоустрою населених пунктів громади та ін.

Фото без описуЧлени виконавчого комітету затвердили Програму підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Мамаївської територіальної громади.
        Начальник відділу освіти проінформувала присутніх про підсумки завершення навчального року у Мамаївській територіальній громаді та проведення останніх дзвоників в онлайн-режимі.
          Розглядаючи питання опіки та піклування, начальник Служби у справах дітей винесла на розгляд виконкому питання щодо захисту житлових та майнових прав дітей та надання дитині статусу «дитина,позбавлена батьківського піклування».
Всі рішення ухвалено одноголосно.

Фото без описуЗ усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті Мамаївської сільської ради.

Продовжуємо жити, робимо все можливе, щоб жителям та гостям громади було зручно та комфортно. Працюємо задля перемоги,забезпечуємо надійний тил та дякуємо нашим Збройним Силам України.

Слава Україні!
Героям Слава!