Інформація для власників житла, які надали прихисток ВПО

Дата: 01.06.2022 09:52

Фото без описуДо уваги жителів Мамаївської громади, власників житлових будинків та квартир, які безоплатно розміщували в цих приміщеннях внутрішньо переміщених осіб!

Для отримання компенсації на оплату житлово-комунальних послуг власник має з 1 по 5 червня звернутися до сільської ради за місцем розташування жилого приміщення, повідомити про кількість днів та переселенців,які проживають, подати заяву на отримання компенсації.

НАГАДУЄМО!!! Власники житла,котрі безкоштовно допомагають українцям з проживанням можуть отримати 14,77 гривні на 1 людину за 1 день проживання. Компенсація здійснюється виключно у безготівковій формі.

При зверненні до ОМС при собі мати:
-правоустановчі документи на будинок (квартиру);
-паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
-знати кількість зареєстрованих осіб;
-паспорт та довідку ВПО,яка тимчасово проживає в будинку;
-довідку про банківські реквізити!

ВАЖЛИВО!
Стосується тільки тих, хто НЕ отримував коштів за оренду житла (тимчасове проживання).

Компенсація здійснюється за умови відсутності заборгованості власника житлого приміщення за житлово-комунальні послуги.

Надавши тимчасовий прихисток ВПО ви повинні не пізніше ніж на наступний день повідомити ОМС про те що у вас проживають люди та їх кількість. Відповідно, за день до в‘їзду також просимо повідомляти!