Привітання з Днем захисту відей від голови Мамаївської ТГ

Дата: 01.06.2022 09:56

Фото без описуДорогі діти! Шановні батьки!
Щиро вітаю вас зі світлим святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Діти – наше майбутнє, сенс життя і диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і щастям.
Найкраща нагорода для дорослих – усміхнені дитячі обличчя.
Дуже хочеться, щоб наші діти були оточені родинним теплом та турботою, адже саме для цього всі ми, дорослі, живемо та працюємо.

День захисту дітей - свято покликане захистити малюків від насильства, голоду, неможливості здобути освіту та медичну допомогу, а також інших проблем та бід, з якими стикаються родини з дітьми.
Цьогоріч цей день, як ніколи важкий для України.
Дитинство наших дітей припало на страшні часи. А вони повинні бути в безпеці, жити у світі, де немає місця жорстокості!!!

Бажаю кожній дитині міцної сім'ї і всього необхідного для безтурботного дитинства.
Нехай усі дітки будуть: безтурботними, веселими, радісними.
Нехай з кожним днем примножуються на землі щедрість і милосердя  заради наших дітей, заради їх мирного та щасливого майбутнього на рідній землі.

Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. Миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій нашій державі!

Наше основне завдання – виховати наших дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою душею, впевненими в собі, достойних українців, які неодмінно стануть гордістю Мамаївської громади і всієї України.

З повагою та найкращими побажаннями
Мамаїський сільський голова
Наталія КАТРЮК