Привітання З Днем Незалежності України від голови Мамаївської територіальної громади Наталії Катрюк

Дата: 25.08.2022 11:03

Фото без описуДорогі жителі Мамаївської громади!

З Днем Незалежності України!

На шляху до незалежності нашій країні довелося пройти чимало випробувань. Однак, ніякі негаразди не роз’єднали українців, не зламали наш козацький дух. Як і багато віків тому, ми під жовто-блакитним стягом продовжуємо гуртом відстоювати державні інтереси, плекаємо свої традиції, поважаємо свою історію.

Нині ми переживаємо складні часи агресії та посягань на незалежність і цілісність України. Ще ніколи в новітній історії України на нашій землі не було війни – не лунали постріли, не гинули люди.

Сьогодні на полі бою військові ЗСУ захищають право вільно жити на власній землі. І ми робимо усе, що можемо, щоб разом вистояти в цій війні за нашу свободу, за те, щоб Україна жила і процвітала. Лише завдяки згуртованості, підтримки одне одного та увазі до ближнього ми переможемо!

Висловлюю насамперед слова щирої вдячності мужнім та відважним українським воїнам, які зараз на передовій захищають нашу незалежність.

Щиро дякую тим, хто докладає зусилля, працює на розвиток нашої громади,держави та підтримує ЗСУ в тяжкий для України час.

Бажаю, щоб у нашому спільному домі, нашій Україні, нарешті оселився мир, панували злагода, стабільність і спокій. Щоб нам вистачило сил, віри, наснаги та енергії примножити могутність і забезпечити розвиток нашій державі!

Вічна слава усім, хто віддав життя за Україну!
Вічна слава усім нашим захисникам та захисницям!
Слава Незалежній Україні??

З повагою та вдячністістю