Шеринг документів з Дії у ЦНАПах

Дата: 22.09.2022 15:09

Фото без описуЗ‘явилася можливість шерити документи за допомогою застосунку Дія у відділі «Центрі надання адміністративних послуг» Мамаївської сільської ради.

Шеринг – це новітній спосіб надання копій цифрових документів. Він збільшить ефективність роботи ЦНАПу і скоротить час на обробку та перевірку документів заявників.
Застосунок Дія надає можливість ділитися копіями цифрових документів, а також перевіряти їх дійсність в декілька кліків. Просто, зручно та без паперових примірників або їхніх копій.

Щоб відвідувачам поділитися копією е-паспорта, ідентифікаційного коду чи свідоцтва про народження, необхідно:
- відкрити паспорт у застосунку Дія;
- навести на QR-код для шерингу документів в Дії, який знаходиться у адміністратора Відділу;
- підтвердити запит для передачі даних.

Такий сервіс дозволить швидко отримати копії цифрових документів користувача застосунку Дія (фізичної особи) за його згоди одразу в систему комунального закладу.