Відзначення Дня захисника та захисниць України в Мамаївській громаді

Дата: 17.10.2022 11:38

14 жовтня в Мамаївській територіальній громаді згадували воїнів української повстанської армії, славного козацтва, які віддали життя за нашу рідну землю та героїв сьогодення, які ціною власних життів, бережуть наш з вами спокій.
Потрійне свято,яке ми відзначали 14 жовтня поєднує в собі символ віри, нездоланності духу та символізує зв’язок поколінь, давню історичну традицію.

Найцінніше, що є в нашому житті - це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє.

Низько вклоняємось вам, дорогі захисники, борці за незалежність нашої країни! Нехай Бог оберігає вас та ваші родини.
Хвилиною мовчання присутні вшанували  пам’ять усіх, хто віддав своє життя у боротьбі за нашу державність та свободу.

Звертаючись до присутніх на заході, сільський голова Наталія Катрюк, висловила слова вдячності героям та зазначила: «Ми маємо пам’ятати про подвиг тих, хто в складний для держави час, не вагаючись ні хвилини, пішов захищати нашу Батьківщину».

Підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Дорогі захисники! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу. Повертайтеся всі додому! Здоров’я Вам та Божого Благословення!

Слава героям-захисникам України!