День Української мови та писемності!

Дата: 09.11.2022 11:14

Сьогодні, 9 листопада, наша країна відзначає День української писемності та мови!

Українська мова - одна з головних цінностей нашої країни, наша гордість і наш скарб.
Українську мову неодноразово забороняли і намагалися викорінити, за нашу мову боряться сьогодні вірні патріоти своєї Батьківщини!
Наша мова переживе все це, адже вона найкрасивіша,наймелодійніша мова у світі!!!

У святковий День української писемності та мови хочу щиро побажати всім нам любити та берегти свою рідну мову.
Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом!

Без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу.
З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім.
Щиро бажаю всім утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.

Шановні громадяни, дорогі українці, говорімо українською, щоб нас побачив світ, побачив успіх України, її духовні та інтелектуальні надбання!
Вчімо українську та шануймо її!
В цей час,час страшної війни берегти,цінувати та шанувати НАШЕ - це святе правило!

Зі святом Вас, дорогі земляки!
 Щастя Вам, добра та нових здобутків на благо нашої України!

Мамаївський сільський голова
Наталія КАТРЮК