Важлива інформація!

Дата: 29.11.2022 11:50

Фото без опису29 ЛИСТОПАДА
Увага!
Хороша новина! Відновлено графік стабілізаційних відключень електропостачання в населених пунктах громади (Кіцманська дільниця)

В умовах жорстких обмежень дозволеного навантаження для області, вкрай важко працювати за графіками стабілізаційних відключень і гарантувати їх дотримання.

Розроблено новий графік, у якому розширено діапазон груп з 12 до 18-ти. Новий формат дасть можливість більш гнучко регулювати навантаження і дозволить не допускати довготривалих перерв.

На сайті Чернівціобленерго просять громадян уважно переглянути нову структуру графіка скориставшись пошуком, щоб визначити до якої групи входить та чи інша адреса.

Важливо!
Електроенергія може бути відсутня також і з інших причин, наприклад через аварійні ситуації, ремонт в мережах або несправну проводку в оселі.

Бережіть себе!
Слава Україні!