До уваги батьків та законних представників дітей!

Дата: 10.03.2023 12:58

Шановні батьки, законні представники дітей!

Якщо у вас є факти недотримання законодавства щодо безпечності і комфортності перебування ваших дітей у закладі освіти, якості надання освітніх послуг, оцінювання учнів, організації інклюзивного навчання, ви можете сформувати і відправити в управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області відповідне звернення.

Звертаємо вашу увагу, що згідно з чинним законодавством у зверненні має бути зазначено:

• прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання заявника (-ів),
  • викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно містити підпис заявника та дату. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Ви можете скористатися зручним для вас способом, щоб заявити про порушення прав учасників освітнього процесу:

• зателефонувати на «гарячу лінію» (0372) 57-20-04;
  • надіслати звернення на електронні скриньки chernivtsi@sqe.gov.ua, sqecv@ukr.net
  • завітати до нас на особистий прийом громадян, який відбувається щопонеділка та щоп’ятниці   за адресою м. Чернівці, вул. Головна, 91 (попередній запис за телефоном 57-20-04).