Вічна пам’ять Герою- Воїну

Дата: 08.04.2023 00:41

Фото без описуФото без описуФото без описуВФото без описуФото без описуійна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забрала життя, нашого земляка – мужнього воїна та захисника України ,

СЕРГІЯ ОРЕСТОВИЧА МАТЕЙЧУКА.

7 БЕРЕЗНЯ НА КОЛІНАХ І З

СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ , ГРОМАДА

ЗУСТРІЛА ТІЛО ГЕРОЯ .

Загиблого військовослужбовця земляки проводжали живим коридором, схиливши голови у скорботі.

Прийшли віддати останню шану та попрощатись із захисником рідні та близькі, бойові побратими, друзі та знайомі , працівники Мамаївської сільскої ради.

З пекучим болем в серці, на колінах, низько схиливши голови, проводжали мешканці громади Героя у останню путь.

СЕРГІЯ ОРЕСТОВИЧА МАТЕЙЧУКА  поховали з військовими почестями.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, які втратили найдорожчу людину. Розділяємо гіркий біль втрати, з вдячністю, низько схиляючи голови, Захиснику - Герою за самовідданість.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас…