Привітання з Великоднем Мамаївського сільського голови Наталії Миколаївни Катрюк

Дата: 17.04.2023 06:43

Шановні мешканці Мамаївської територіальної громади !

В день Воскресіння Христового хочеться привітати всіх ! Кожну українську родину, кожну людину, від найменшого жителя до найстаршого з гарним святом, яке вселяє надію , дає віру на те, що завтрашній день буде кращий.

Нажаль, цьогорічний Великдень кровавий, наші хлопці і дівчата боронять незалежність нашої держави , відстоюють нашу свободу !

Ми бажаємо всім і кожному, щоб віра, яка керує кожною людиною не вмирала, щоб наша віра додавала сил тим, хто сьогодні на передовій і у нашій пам’яті завжди залишились ті , хто уже відійшов потойбіччя. Я бажаю, щоб кожен  день, після Воскресіння Христового  ми наближали до перемоги!

Маю надію,  що наступний Великдень ми будемо святкувати і радіти від того, що Україна перемогла, а так воно і буде! Україна має всі шанси і Україна переможе !Хай Бог заходить в кожен дім, береже кожну людину, а наша Ненька Україна стане для нас нашим домом назавжди і повсякчас!

Христос Воскрес !