Великоднє привітання вихованців комунальної установи центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Допомога життю» та Громадської Організації "Мрії особливих дітей" , Мамаївської сільської ради.

Дата: 17.04.2023 07:01

Дорогі друзі!
Щиро та сердечно вітаємо вас з великим святом Христового Воскресіння! Бажаємо, щоб цей день став для усіх початком нового і світлого життя. Вітаємо вас із світлим і радісним святом – Великодня.
   Бажаємо вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Пасхи принесе любов та світло у вашу родину, щирість та добро у взаємини, а головне – здоров'я і мир.
Весь колектив КУ ЦКРОІ "Допомога життю" Мамаївської сільської ради та засновники ГО Мрії особливих дітей, батьки та діти щиро моляться за мир  та добробут України, за щастя і здоров'я усіх українців, за звитяжних воїнів які боронять нас, щоб ми змогли гідно жити та прославляти нашу батьківщину. Бажаємо вам здійснити усі свої мрії і втілити найзаповітніші бажання, ми віримо в Перемогу! Перемога буде за нами!
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!