Воїн -Герой Остап Георгійович Томнюк ПОПОВНИВ НЕБЕСНЕ ВІЙСЬКО УКРАЇНСЬКИХ ЗАХИСНИКІВ….

Дата: 19.04.2023 19:53

Мамаївська територіальна громада провела на вічний спочинок героїчно загиблого  18 лютого 2023 року, Героя- Воїна  57 БУКОВИНСЬКОГО СТРІЛЕЦЬКОГО БАТАЛЬЙОНУ Збройних сил України ,  ТОМНЮКА ОСТАПА                                  ГЕОРГІЙОВИЧА.

Його життя обірвалось від поранень, під час артилерійського  обстрілу з боку збройних сил агресора. Загинув наш герой , капітан в Бахмуті.

На колінах, «живим коридором», обабіч дороги, якою рухалась жалобна процесія, з квітами, державною символікою та сльозами на очах, тіло загиблого воїна востаннє проводжали рідні, друзі, жителі громади, бойові побратими, духовенство, представники влади територіальної громади.

Чин похорону відбувся у храмі Георгія Побідоносця, села Новий Киселів, а поховали Героя з усіма військовими почестями, під залпи почесної варти та під виконання Державного Гімну - на кладовищі села Новий Киселів .

Вічна шана і світла памʼять нашому Героєві! Він був доброю, мужньою людиною, справжнім патріотом, який любив Україну та боровся за її світле і незалежне майбутнє.

Розділяємо скорботу рідних.