Воїн -Герой Остап Георгійович Томнюк ПОПОВНИВ НЕБЕСНЕ ВІЙСЬКО УКРАЇНСЬКИХ ЗАХИСНИКІВ….

Дата: 19.04.2023 19:53

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуМамаївська територіальна громада провела на вічний спочинок героїчно загиблого  18 лютого 2023 року, Героя- Воїна  57 БУКОВИНСЬКОГО СТРІЛЕЦЬКОГО БАТАЛЬЙОНУ Збройних сил України ,  ТОМНЮКА ОСТАПА                                  ГЕОРГІЙОВИЧА.

Його життя обірвалось від поранень, під час артилерійського  обстрілу з боку збройних сил агресора. Загинув наш герой , капітан в Бахмуті.

На колінах, «живим коридором», обабіч дороги, якою рухалась жалобна процесія, з квітами, державною символікою та сльозами на очах, тіло загиблого воїна востаннє проводжали рідні, друзі, жителі громади, бойові побратими, духовенство, представники влади територіальної громади.

Чин похорону відбувся у храмі Георгія Побідоносця, села Новий Киселів, а поховали Героя з усіма військовими почестями, під залпи почесної варти та під виконання Державного Гімну - на кладовищі села Новий Киселів .

Вічна шана і світла памʼять нашому Героєві! Він був доброю, мужньою людиною, справжнім патріотом, який любив Україну та боровся за її світле і незалежне майбутнє.

Розділяємо скорботу рідних.