В Україні працює єдиний онлайн-майданчик для українців/-ок, постраждалих внаслідок війни - Платформа допомоги врятованим.

Дата: 20.04.2023 14:38

Фото без описуВ Україні працює єдиний онлайн-майданчик для українців/-ок, постраждалих внаслідок війни - Платформа допомоги врятованим.

На Платформі зібрана інформація про всі ключові перевірені сервіси фахової соціально-психологічної, юридичної, інформаційної підтримки під час війни.

Ініціативи, розміщені на cайті спрямовані на допомогу українцям як в Україні, так і за її межами. Ви можете простіше і швидше зв'язатися з потрібним сервісом, де б Ви не перебували.

Платформа також містить буклети та інформаційні матеріали з порадами психологів, аби громадяни могли легше розпізнати негативні наслідки війни та вчасно впоратися з ними.

Всі сервіси конфіденційні та безоплатні.

Посилання на Платформу допомоги: https://www.help-platform.in.ua/

Платформа допомоги врятованим створена за ініціативи Офісу Віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики та підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

#help_platform

Теги:

Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Урядова уповноважена з ґендерної політики

Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine