Прибирання територій Мамаївської територіальної громади.

Дата: 22.04.2023 11:05

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВже традиційно   перед Великодніми святами,  влада разом з КП "Благоустрій" не зупиняє роботи з благоустрою. Продовжуються  планові прибирання і утримання територій громади.

Працівники підприємства разом з старостами  округів Мамаївської територіальної громади та місцевими мешканцями,провели прибирання прибережних територій у кожному населеному пункті, навели лад біля храмів, кладовищах, закладах освіти,  автобусних зупинках, біля пам’ятників , парків. А також дотримуються в належному стані клумби,квітники  та зелені насадження, здійснили обрізку дерев.

КП «Благоустрій» дбає про благоустрій нашої громади, щоб всюди було прибрано і кожен мешканець почував себе комфортно.