РУШНИК ЄДНАННЯ – СИМВОЛ ВІРИ У МИРНЕ МАЙБУТНЄ

Дата: 27.04.2023 19:17

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуУ важкі часи, коли кожен мріє про мир на рідній землі, головне, що ми можемо зробити – ОБ’ЄДНАТИСЬ! Думками, серцями та добрими справами!

Саме тому, 27 квітня у Лужанах відбулося передання «Рушника єднання» від сіл : Стрілецький Кут, Драчинці , Глиниця та майстрині з Дубівців, Чопюк Надії Веніамінівни. Рушник передали Лужанським майстриням для вишивання. А продовжать цю патріотичну справу Джинихай Галина Петрівна та Чобанюк Вікторія Денисівна. А далі свою роботу почнуть вишивальниці-майстрині з сіл Біла та Мамаївці.

Наприкінці заходу, розгорнувши «Рушник єднання», всі учасники сіл Мамаївської територіальної громади побажали миру Рідній Землі!

Дуже важливо, що в нашій громаді, усвідомлюється важливість державності, єдності та відданості рідній Україні! «Рушник єднання» буде символом та оберегом нашої Мамаївської територіальної громади!