USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я»

Дата: 01.05.2023 12:20

У рамках Всесвітнього тижня імунізації в Мамаївській територіальній громаді , проект USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» спільно з Чернівецьким обласним центром контролю та профілактики хвороб та ТОВ "Мак-Медик" провели інформаційно-просвітницьку кампанію « Планета імунізації» .

Насолоджуючись красою тюльпанів, відвідувачі цієї локації мали можливість безоплатно виміряти артеріальний тиск, температуру, рівень глюкози у крові , а також рівень кисню у крові та зробити електрокардіограму.

Також всі охочі могли зробити тест на ВІЛ/СНІД та Covid-19, а у мобільному пункті щеплень – вакцинуватися від ковіду, дифтерії та правця.

Всі відвідувачі отримали доступну інформацію стосовно вакцинації.

На пам’ять про цікаву, змістовну та корисну для здоров’я акцію учасники мали змогу зробити фото у тематичній фотозоні.