Стартувала нерестова заборона на вилов водних біоресурсів!

Дата: 03.05.2023 06:42

У квітні стартувала нерестова заборона на вилов водних біоресурсів!

Відповідно до наказу Управління Держрибагентства у Чернівецькій області від 21 березня 2023 року,  з 1 квітня 2023 року в рибогосподарських водних обʼєктах підконтрольних Чернівецькому рибоохоронному патрулю, розпочинається щорічна заборона на вилов риби.

Заборона встановлюсться з метою збереження водних біоресурсів і створення сприятливих умов для їх нересту.

Водночас, наголошуємо, що під час нересту заборонено проведення допоглиблювальних, вибухових, бурових робіт, видобуток піщано-гравійної суміші , що можуть негативно впливати на проходжения нересту водних біоресурсів. У нерестовий період любительське рибальство дозволено однією поплавковою або донною вудочкою з одним гачком чи спінінгом з берега на спеціально відведених ділянках водойм.

Порушення правил рибальства в даний період карається як наклаленням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності.

Сума штрафів за порушения правил рибальства згідно Кодексу України про адміністративні правопорушения становить від 34 до 680 грн.

За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду перебачена кримінальна відповілальність відповідно

CT. 249. Кримінального кодексу України. Штраф, від 1 700 до 3 400 грн.або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів та всьоґго добутого.

Голова районної

державної адміністраці (начальник районної військової алміністрації)   Дмитро Козарійчук