ДЕНЬ ПАМʼЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата: 08.05.2023 09:46

Вже дев’ятий  рік поспіль Україна вшановує пам'ять тих, хто помер в Другу світову війну, разом з США та Європою - 8 травня. Це важливий для кожної людини день, який відрізняється сильним символізмом.

Пам'ять - означає, що ми пам'ятаємо тих, хто поклав своє життя в період від 1939 до 1945 року. Примирення - символ того, що всі країни повинні об'єднатися разом. На жаль, 24 лютого 2022 року на територію України знову прийшла війна. Ми всі віримо, що скоро будемо святкувати перемогу над окупантами.

І сьогодні 8 травня, разом з усім світом , гідно вшануймо пам'ять українських воїнів, які зробили свій героїчний внесок у перемогу, помолимося за воїнів, які захищали та захищають Україну від ворогів!

Вічна і світла пам'ять українським воїнам, які віддали свої життя у Другій світовій війні. Пам'ятаємо їхній подвиг і всі злочини гітлерівського режиму.

Молимося за  всіх наших військових, які борються з російським нацизмом.

Наш народ - непереможний! Слава захисникам України різних часів! Слава Україні!