Комунальне підприємство «Благоустрій»працює заради комфорту Мамаївської територіальної громади!

Дата: 08.05.2023 11:29

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуПродовжуються заходи щодо благоустрою в  Мамаївській територіальній громаді.

Працівниками КП «Благоустрій»активно велись роботи по покосу трав’яної рослинності кладовищ,пам‘ятників, скверів, парків та узбіч доріг.Встановлювали нові лавочки та реставрували старі.

Робітники комунального підприємства поступово продовжують доглядати та облагороджувати територію парку в смт. Лужани.

Також продовжуються роботи по підгортанню та обваловуванню смітників.

Скоро розпочнуться більш масштабні роботи у цьому напрямку, тому слідкуйте за новинами на нашому офіційному сайті. Далі- буде!