Україна- це Європа,разом у спільне майбутнє!

Дата: 09.05.2023 12:13

Щорічно 9 травня в Україні відзначатимуть День Європи, який присвячений миру та єдності країн Європейського союзу. Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський.
  За його словами, багато років тому на нашому континенті була встановлена традиція святкування саме 9 травня Дня Європи – для відзначення досягнутих миру та єдності.
  Відтак президент Зеленський переконаний, що буде правильно разом з усією вільною Європою відзначати День Європи, оскільки нині єдність на нашому континенті наближає українців до відзначення першого дня нашого миру.
«Сьогодні я підписав відповідний указ, і щороку відзавтра 9 травня ми будемо вшановувати нашу історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм. Єдність, яка наближає мир», – наголосив глава держави.