Як захистити себе та своїх рідних від інфекційних хвороб.

Дата: 15.05.2023 21:56

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису"Як захистити себе та своїх близьких від інфекційних хвороб". Під такою назвою відбувся захід  для батьків та осіб з інвалідністю ГО Мрії особливих дітей КУ ЦКРОІ "Допомога життю"  Мамаївської сільської ради, та людей з числа ВПО прихистку ШЕЛТЕР святої Ольги, що в смт Лужани. Даний захід був ініційований БО БФ "Рокада" разом з Чернівецьким обласним центром контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

У ньому прийняли участь понад 50 учасників які ознайомилися з планом щеплень та вакцинації поглибили знання про інфекційні хвороби та профілактику захворювання, a також пригадали симптоми захворювання дифтерії, коклюшу, правця, поліомієліту, краснухи, кору  та Covid -19. Учасники заходу мали змогу переглянути презентацію та дізнатися про надійні способи запобігання інфекційних хвороб, a на завершення охочі мали змогу виміряти артеріальний тиск та отримати індивідуальні консультації та телефон гарячої лінії +380660849313.

Дякуємо організаторам заходу за інформованість, адже обізнаність у необхідності вакцинації забезпечить захист від тяжкого перебігу і ускладнень хвороб.