Разом до Європейського Союзу

Дата: 25.05.2023 07:37

23 травня до Мамаївської територіальної громади завітала представниця з Німеччини Ребека Гармс. Вона є членом Комітету з питань парламентської співпраці між Україною та ЄС та заступник Комітету з питань охорони довкілля,  член політради Альянс 90/Партія Зелених, співголова фракції Зелених/Європейський вільний альянс в Європейському парламенті.
Дуже пишаємося, що такий визначний політик завітала до нас.

А також погостювали наші буковинські друзі:
Регіональний координатор проекту "Життя має тривати", докторантка кафедри політології ЧТУ -  Наталія Нечаєва - Юрійчук;
Начальник і заступниця начальника відділу міжнародних зв'язків ЧНУ - Сергій Луканюк  та Oксана Матійчук;
Викладач, доцент кафедри журналістики - Тарас Гринівський.

Всі вони відвідали ШЕЛТЕР святої Ольги, КУ ЦКРОІ «Допомога життю». Ребека Гармс належить до тих європейських політиків, які активно працюють над тим, щоб Україна була членом європейської сім'ї! Сподіваємось на плідну співпрацю і чекаємо знову!