День працівників видавництва

Дата: 29.05.2023 19:45

27 травня в Україні відзначають День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження.
Видання книг – це важка праця, що вимагає не тільки високого професіоналізму, але й творчого підходу. Адже кожна книга має свій характер, який необхідно розпізнати і відобразити в оформленні.
Перша друкарня на території України з'явилася у Львові завдяки діяльності Івана Федорова, тому його і називають першодрукарем. У 1574 році в ній вийшла перша книга - друге видання Апостола.
Попри те, що зараз будь-яку інформацію можна знайти в цифровому вигляді, ніщо не зрівняється із задоволенням тримати в руках справжнє паперове видання, перегортати сторінки, насолоджуватися процесом читання.
Дякуємо за самовіддану працю, за ваш внесок у національне відродження України. Завдяки вам українська книжка користується дедалі більшим попитом удома й стає все популярнішою на міжнародному ринку.
Вітаємо з  святом!