Мрії збуваються!

Дата: 31.05.2023 07:37

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

На передодні свята "День захисту дітей" у осіб та дітей з інвалідністю ГО "Мрії особливих дітей" здійснилася мрія.

З-за підтримки очільниці БФ "Світ Майбутнього" пані Алли Зорій, двоє хлопців Роман та Іванко отримали неймовірний сюрприз - до них  завітали поліціянти- офіцери з Чернівецької області та надзвичайно здивували подарунками.

За них раділи вихованці центру "Допомога життю" Мамаївської сільської ради і щирими усмішками та обіймами зустріли поважних гостей. Присутні охоче спілкувалися та ставили запитання один одному та щиро ділилися своїми досягненнями. І прощатися усім було сумно, але всі домовилися, що з чекатимуть  таких зустрічей знову.

Саме віра у захист та підтримку надихає наших вихованців, а деякі діти самі мріють захищати та допомагати, як це роблять поліцейські. Віримо в мрії бо

добро переможе зло, бо світло змінить темряву,  бо віра знищить страх і дасть надію на майбутнє.

Ми щиро дякуємоhttps://www.facebook.com/policebukovyna Головне Управління Національної Поліції в Чернівецькій області за ініціативу та добру справу.

Бережіть себе і своїх близьких.

Слава Україні, Слава ЗСУ!