Свято у Шелтері святої Ольги

Дата: 05.06.2023 06:17

З нагоди святкування Дня захисту дітей у Шелтер св.Ольги Лужани завітали голова Чернівецької районної державної адміністрації Дмитро Козарійчук, керівник служби у справах дітей Жанна Лисенко,  представники Мамаївської територіальної громади, заступник голови Гайдук Марян та начальник служби у справах дітей Ліска Наталія, щоб привітати дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, що проживають в прихистку Шелтер святої Ольги. Та родину, яка нещодавно переїхала до нашої громади і виховує 8 дітей.
Усі діти отримали подарунки, солодщі та багато позитивних емоцій!