Щотижнева апаратна нарада

Дата: 05.06.2023 19:06

5 червня 2023 року під головуванням сільского голови Наталії Миколаївни Катрюк відбулась щотижнева апаратна нарада, під час якої керівники структурних підрозділів сільскої ради доповіли про виконану роботу.

На порядку денному було висвітлено питання щодо рейтингу громад Чернівецької області за підсумками першого кварталу 2023 року наша Мамаївська територіальна громада посіла поважне 8 місце, увійшовши в 10 найкращих громад Чернівецької області.

У ході апаратної наради підведені підсумки роботи управлінь та відділів селищної ради за минулий тиждень та окреслені завдання на поточний період а саме:

⁃ перевірка усіх укриттів в Мамаївській громаді та шляхи вдосконалення з урахуванням наявних ресурсів щодо роботи даних установ;

⁃ облаштування місць загального відпочинку дітей на території громади під час літніх канікул;

⁃ реалізація програми націольно - патріотичного виховання в освітніх закладах;

⁃ знищення російської літератури в бібліотеках старостинських округів Мамаївської територіальної громади;

⁃ аналіз виконання рішень попередньої сесії;

Усі підприємства, установи та заклади Мамаївської селищної ради працюють у штатному режимі.

Тож завдання отримані, працюємо на благо Мамаївської громади далі.