Благоустрій Мамаївської територіальної громади
Дороги, двори, парки та вулички — це обличчя нашої Мамаївської територіальної громади, і саме їх стан, охайність та чистота покликані забезпечити жителям ОТГ комфортне проживання . Відтак, старостами сіл Стрілецький Кут, Біла, Глиниця, Дубівці,Драчинці, разом з працівниками КП "Благоустрій", які працювали ще й у селі Мамаївці та селищі Лужани, не зупиняють роботи з благоустрою. Продовжується планове прибирання,
грейдерування,викошування трави і утримання територій громади.
Наразі, старости разом з працівниками КП «Благоустрій» проводяться роботи по:
- скошування трави на газонах , обочинах доріг, тротуарах, кладовищах;
-грейдерування доріг в Мамаївській територіальній громаді;
-регулярне щоденне прибирання автобусних зупинок;
-прибирання пам‘ятників;
-прибирання та викошування парків;
-дотримання в належному стані клумб,квітників та зелених насаджень;
-доосвітлення вулиць;
- прибирання та викошування кладовищ;
Шановні мешканці громади! Просимо і вас не залишатись байдужим до чистоти нашого ОТГ та вчасно проводити прибирання прибудинкових територій. Зробимо нашу Мамаївську територіальну громаду , чистою разом!