Оголошення для осіб віком старше 45 років і внутрішньопереміщених осіб

Дата: 20.06.2023 15:50

Оголошення для осіб віком старше 45 років і внутрішньопереміщених осіб!

Чернівецький навчальний центр проводить безкоштовні навчальні курси чоловіків і жінок за професією «Тракторист – машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії А1, А2, В1, Е1, D1, G1/2», «Електрогазозварник», «Токар», «Слюсар по ремонту сільськогосподарських машині устаткування». Навчання дистанційне (4-5 місяців), набір постійний протягом року.

Для безкоштовного навчання особи старше 45 років мають відповідати певним вимогам:

• Вік – старше 45 років;

• Страховий стаж – не менше як 15 років

• Є професійно – технічна або вища освіта

• Не досягли встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсійного віку;

• Не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний;

Для запису в групу подати наступні документи:

• Копія паспорта;

• Копія ідентифікаційного коду;

• Диплом про профтехосвіту або вищу освіту;

• Трудова книжка.

За детальною інформацію звертатися:

050 553 17 08 /Савчук Георгій Дмитрович -директор/

Чернівці вул..Каштанова, 53

0952082208 Подольчук Діана Петрівна /заступник/

Перелік професій, за якими здійснюється підготовка та підвищення кваліфікації робітничих кадрів в Чернівецькому НКЦ

Підготовка:

• «Тракторист – машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії А1» - 5,5 міс.

• Електрогазозварник – 4 міс

• Токар – 4 міс

• «Слюсар по ремонту с/г машин і устаткування – 4 міс

Підвищення кваліфікації : /за умови наявності категорії А1/

• «Тракторист – машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії А2 /потужні трактори/ - 1,5 міс.

• «Тракторист – машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії В1 /комбайн/ - 1,5 міс.

• «Тракторист – машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії Е1 /навантажувач/ - 1,5 міс.

• «Тракторист – машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії D1 /екскаватор/ - 1,5 міс.

• «Тракторист – машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії G1 /бульдозер/ - 1,5 міс.

• «Тракторист – машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії G2 /потужний бульдозер/ - 1,5 міс.

Навчання здійснюється постійно /індивідуально, дистанційно/ протягом року по мірі комплектації групи.

Особи, що мають бажання отримати вищевказані професії, але не підлягають безкоштовному навчанню, можуть навчатися на платній основі. На період навчання надається довідка для ТЦК.

За детально інформацією звертатися:

Тел.. 095 208 22 08