Спільними зусиллями до перемоги!

Дата: 24.06.2023 07:27

23 червня Мамаївська територіальна громада відправила на передову допомогу нашим захисникам,щоб підтримати їх!
Сподіваємося, що це хоч трохи допоможе відчути рідний дім.
Спільними зусиллями жителів громади, благодійників, шкіл, ГО "Мрії особливих дітей", КУ ЦКРОІ "Допомога життю",прихистку ШЕЛТЕР святої Ольги та працівників Мамаївської сільської ради, під керівництвом голови Наталї Миколаївни Катрюк, було закуплено та відправлено техніку, продукти харчування, ліки, одяг та багато іншого.

Щира подяка волонтерам, які довезли все на передову:
Матвєєву Станіславу
Бедрію Тарасу
Суляку Віталію
Віктору Кепко

Дякуємо всім, хто долучився до цієї доброї справи, щоб смаколаками підтримати бойовий дух захисників. Наближаємо перемогу разом!
Щиро вдячні підрозділам ЗСУ, що мужньо боронять українську землю та знищують російських окупантів. Бажаємо усім нашим воїнам міцного здоровʼя, натхнення, Божої опіки.
Повертайтеся із виконання бойових завдань цілими та неушкодженими. Ми чекаємо на
кожного з вас!