ВІДДАТИ ШАНУ ЗАГИБДИМ ТА ПАМЯТАТИ ПРО ЖИВИХ

Дата: 29.06.2023 20:07

День Конституції – дуже значуще для українців свято. Адже саме в цей день, ми як народ нарешті отримали важливий документ, який засвідчує основні права громадян.
У Мамаївській територіальній громаді 28 червня на «Площі Свободи»біля Свято-Покровської церкви в День Конституції України відбувся молебень за українське військо, за державу та народ.
Молитвами та хвилиною мовчання, вшанували памʼять тих, хто віддав життя у боротьбі з загарбниками.
Віддати шану Героям та помолитися за живих, прийшли жителі та працівники Мамаївської територіальної громади ,  військовослужбовці , священники та представники громадськості.
Ми вклоняємось кожному захиснику і захисниці, усім Збройним силам України, прикордонникам, Національній поліції, Національній гвардії за те, що ми можемо сьогодні молитися стояти на рідній землі.
Слава Україні! Вічна памʼять усім невинно вбитим, закатованим ворогом громадянам, а також нашим полеглим захисникам!