Робити добрі справи – легко!

Дата: 01.07.2023 07:39

30 червня 2023року, Мамаївська територіальна громада, в особі Мамаївського сільського голови Наталії Миколаївни Катрюк та волонтера, жителя села Мамаївці Віктора Вікторовича Лагодин,отримали Подяку від імені особового складу 2 стрілецької роти 92 окремого батальйону ТрО за підписом командира військової частини .

«Щиро дякуємо за активну участь у волонтерській діяльності та особистий внесок у допомозі нашому підрозділу. З повагою,командир 2 стрілецької роти військової частини А7185

Максим МАНЖОСОВ»,-йдеться у подяці.

Робити добрі справи – легко! Це спільний і посильний внесок у майбутню перемогу! Нині, як ніколи, потрібна наша згуртованість, взаємодопомога, підтримка й відповідальність! Тільки таким шляхом ми дістанемось перемоги!

Низький уклін Збройним Силам та народу України. Армія і Народ – єдині! РАЗОМ  ДО  ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!