Разом ми зможемо все!

Дата: 05.07.2023 00:32

У Мамаївській громаді надзвичайна подія!

Вже вкотре до  нас завітав  німецький  партнер з організації Lebenshilfe, міста Кауфбойрен, округу Швабія ФРН.

У рамках проекту німецький партнер відвідав ГО «Мрії особливих дітей», КУЦКРО

«Допомога життю» та вирішили ряд питань по будівництву реабілітаційного центру і допомоги дітям , особам з інвалідністю Мамаївської територіальної громади .

Директор установи Клаус Престеле, радо відвідує  Україну не тільки у мирний час, а навіть в умовах війни. І наші засновники цьому сприяють завжди. Світлана Бурак - мати особливого хлопчика Романа, разом із однодумцями ще у 2019 році створили громадську організацію батьків та поставили собі мету здійснювати мрії своїх дітей. За цей період було зроблено багато справ, а основне це те, що німецькі партнери підтримали ідею створення центру комплексної реабілітації для молодих людей які мають проблеми зі здоровʼям.

Німецькі друзі радо підтримують усі ідеї та починання, діляться своїми досягненнями та успіхами.

Всі разом з нашим партнером радо прийняли запрошення та гарно провели час у спілкуванні !

Дякуємо нашим партнерам та благодійникам, ресторану «Колвік» за смаколики та допомогу.

Діти та батьки дуже раді, що віднайшли друзів у Німеччині які підтримують їх. Ця дружба є

важливою та щирою!