«Рости, наша квітко, розквітай, Україно»

Дата: 12.07.2023 08:39

Мамаївська територіальна громада прийняла участь у інтеграційних заходах «Рости, наша квітко, розквітай, Україно», які анонсовані БО  Благодійним фондом «Рокада» Чернівці  та БФ «ФЛОРІУМ ФУНДАЦІЯ» Florium.

Інтеграційний захід за участі дітей  та дорослих мешканців прихистку Шелтер святої Ольги та осіб з інвалідністю КУ ЦКРОІ "Допомога життю" Мамаївської сільської ради націлений на покращення життя жителів громади, людей з інвалідністю, та ВПО шляхом озеленення територій прихистків, навчальних закладів, реабілітаційних установ та дитячих закладів. На проведеному заході за активної участі дітей та осіб з інвалідністю, дітей - мешканців Шелтеру святої Ольги, створено квіткову композицію з бетонних клумб. Це чудове рішення для оформлення та озеленення території центру. Саме восени коли висаджені гладіолуси зацвітуть створиться гарна атмосфера квіткового саду.

Батьківщина гладіолусів – Південна Африка. Саме там існують дикорослі форми цієї квітки. А всього в світі налічується понад 250 видів і понад 10 000 сортів гладіолусів.

Благодійники передали цибулини голадських гладіолусі це 2 сорти, а ось якого кольору та цвітіння вони будуть, побачимо пізніше!

Адже діти як садівники цінують їх за те, що вони яскраві, невибагливі і їх легко вирощувати.